Jak se zrodila značka KaspiBears


Jsem nadšenou obdivovatelkou a sběratelkou medvídků. Mám ráda medvídky všech velikostí a tvarů, nové i staré. Moc ráda staré medvídky opravuji, vracím jim zpět jejich původní kouzlo a domýšlím si, co asi všechno prožili a kdo si s nimi kdysi dávno hrál.

Před několika lety jsem v zahraničí objevila úžasný obchod s materiálem na ruční práce. A mezi tím vším ohromným množstvím všech pomůcek, návodů, střihů a materiálů jsem objevila soupravu na výrobu plyšového medvídka. Těšila jsem se až přijedu domů a hned se pustím do šití.

Tak přišel na svět můj první ušitý medvídek - medvědí dáma Matylda. Postupně přibývali další a další, různých velikostí i barev a já jsem kouzlu medvědího tvoření naprosto propadla. Dnes už má mnoho mých medvídků svůj nový domov u mých přátel, sběratelů a stejných fanoušků, jako jsem já.

Kdyby vás některý z mých mnou ušitých medvídků zaujal, napište mi. Ráda vám ho ušiji. Všichni medvídci jsou ručně šití, z kvalitních mohérů a viskóz, vycpávané ovčím rounem. Oči jsou skleněné a čumáček je u klasických medvídků vyšitý bavlnkou.

Medvídci jsou určeny pouze k dekoraci nebo pro sběratele. Budu ráda, když některý z mých medvídků vás potěší a rozšíří vaši sbírku.


Pořiďte si medvědího kamaráda!.